24. aprillil alustab LIIKUMISVÄLJAKUTSE 2023

Uudised

24. aprillil alustab LIIKUMISVÄLJAKUTSE 2023

Spordiklubi Nord esitas juba 4. korda liikumisväljakutse teistele spordiklubidele. Eelmisel aastal panime võistluse kinni nii sammude kui ka osalejate arvu poolest! Vägev! Teeme sel aastal sama ja veel paremini🔥

VÄLJAKUTSE PERIOOD: 24.04-30.04.2023

Käesoleval aastal on väljakutse peamine eesmärk suurendada laste ja vanemate üheskoos veedetud aktiivset aega ning toetada Eesti Paraolümpiakomitee stipendiaate. Väljakutsest  võivad osav võtta kõik meie liikmed: sportlased, kliendid, töötajad, lapsevanemad, toetajad ja kogukond. Samme võib koguda nii kõndides kui joostes kasutades YuMuuv äppi.

⭐️ Väljakutse peaauhind: Polar Pacer GPS spordikell

  • Peaauhind loositakse välja kõigi väljakutsega liitujate vahel, kes on väljakutse lõpuks kogunud nädala jooksul vähemalt 70000 sammu.

⭐️ TÜASKi poolt välja pandud peaauhind: NIKE AIR ZOOM PEGASUS 39 jooksujalatsid

  • Jalanõud lähevad loosi kõigi TÜASKi osalejate vahel, kes teevad sel nädalal kokku vähemalt 70 000 sammu!

Tõestame taas, et TÜASK on Eesti aktiivseima kogukonnaga spordiklubi!

Väljakutse olemus:
Selgitame välja, milline spordiklubi läbib väljakutse kestvuse jooksul käies või joostes kõige rohkem samme. Enim samme kogunud klubi tunnustatakse rändkarikaga. Arvesse läheb klubi YuMuuv kontole registreerunud kogukonna koondtulemus.
 
Väljakutsega liitumine:
• laadi alla Yumuuvi äpp App Store’i või Google Play keskkonnast
• registeeri ennast Yumuuvi kasutajaks
• jõudes registreerimise juurde, sisesta koodina väljakutse unikaalne kood: MAAKERA
• sisesta enda väljamõeldud personaalne kasutaja parool (oma kasutaja parooli mõtleb igaüks välja iseseisvalt)
• vali toode/teenus mille abil soovid oma liikumist Yumuuviga siduda. Need võivad olla kas Fitbit, Polar, Google Fit, Apple Health jne.
• «Teie andmed» alt leiad peatüki «Ettevõtted & kogukonnad» ning sealt vali klubi mille esindaja soovid olla ja kelle nn.alla hakkavad sinu sammud kogenema. Teenusepakkuja poolt on valikus olemas kõik väljakutses osalevad klubid ja keegi ei pea manuaalselt oma klubi nime uuesti sisestama.
• Väljakutses osalemine on TASUTA.
 
YuMuuvi toimimine:
• Kui äpp on alla laetud, kasutaja registreeritud ja klubi valitud, siis mõõdab äpp automaatselt liikuja aktiivsust, eraldi äppi käivitama ei pea. Väljakutses arvesse minevate sammude lugemine algab alates väljakutse avanemisest (registreerimise võib enne väljakutse algust teha juba varem ära).
• Kasutaja poolt valitud äpid – Fitbit, Polar, Google Fit, Apple Health jne. loevad inimese igapäevast liikumist ning YuMuuv kogub kõikide inimeste andmed kokku ja presenteerib neid.
• Äpp summeerib klubisisese väljakutse läbitud distantsi ja seejärel toimub automaatselt klubidevaheline võrdlus.
 
Auhinnad:
Väljakutse lõppedes loosib iga klubi oma klubi osalejate vahel välja klubi poolt välja pandud auhinna(d). Klubisisese võitjaga võtab iga klubi ise ühendust ja edastab võitjale auhinna. Kogu väljakutse klubideüleseks peaauhinnaks on Polar Pacer GPS spordikell. Peaauhind loositakse välja kõigi väljakutsega liitujate vahel, kes on väljakutse lõpuks kogunud nädala jooksul vähemalt 70000 sammu.
18.04.2023