Korvpallikooli poisid saabusid Lõuna-Koreast hõbemedalitega

Korvpall

Korvpallikooli poisid saabusid Lõuna-Koreast hõbemedalitega

Meie korvpallikooli poistest koosnev Tartu linna esindus saavutus Lõuna-Koreas Daegus toimunud Rahvusvahelistel Laste Mängudel 3×3 korvpallis hõbemedalid.

Alagrupimängud ja ka play-offid läbiti kaotuseta kuni finaalini, kus tuli vastu võtta napp 1-punktiline kaotus Kaunase esinduselt. Poistega kaasas käinud treener René Sepp võtab turniiri ja ürituse kokku nii:”Tase kõikus väga tugevalt – oli väga korralikke satse, aga ka päris madala tasemega võistkondi. Tõsisemad mängud hakkasid meie jaoks alates veerandfinaalidest ning võib öelda, et mäng mängult läksime paremaks ja harjusime 3×3 stiiliga. Finaal oli hästi mängitud, lõpp oli puhas loterii. Lisaks usun, et poisid said vägeva elamuse suurvõistlusega kaasnevast melust, mida tasub meenutada!”

Kõik tulemused:
Tartu – Eliat 🇮🇱 18:6