Ülikoolide duell: Tartu Ülikool Maks & Moorits vs TalTech/Alexela

Üritused

Korvpall

Ülikoolide duell: Tartu Ülikool Maks & Moorits vs TalTech/Alexela

Eesti karikavõistluste eelringi viimases mängus peame maha ülikoolide duelli esimese vaatuse, sest külla tuleb TalTech/ALEXELA. Pall pannakse mängu reedel, 4. oktoobril kell 19.00, mängu tutvustus algab kell 18.54.

Loomulikult on see tudengitele justkui maasikad vahukoorega. Ja loomulikult teeme me tudengitele eripakkumise – esiteks on kõikide ülikoolide tudengitele pilet kohapealt 3€ ja esimesed 100 tudengipileti ostjat saavad Maks & Moorits poolt snäki ja Pühaste vautšeri, mille saab rõdu peal olevasToiduproffi kohvikus ühe joovastava joogi vastu vahetada.
Ja kõik piletiostjad, tudengid või mitte, saavad Tartu Mill poolt välja pandud batooni, et päris tühja kõhuga ei peaks mängule kaasa elama.

Mängul on väikelaste tegevusala, fännipood ja kohvikud.

PILETID:
– Mängu täispilet on veebist ostes 10€ ning sooduspilet 5€*.
– Mängupäeval kohapealt ostes on täispilet 15€ ja sooduspilet 10€**.
– Tartu Ülikooli tudengitele kohapeal tudengipiletid 3€

🧑‍🤝‍🧑Platsiärne paarisdiivan, üks koht 20€ (max 10 kohta)
Koht platsiäärsel paarisdiivanil annab võimaluse mängule kaasa elada ülilähedalt otsajoone tagant. Lisaks ootab piletiostjat snäkk ja jook. Paarisdiivaneid on piiratud arv ja pääse tagab sissepääsu ja koha ühele inimesele.

🍓 Mängupäeva Maasikas, hind 25 eurot
Mängupäeva Maasika ostja (vanuses 18+) saab piletikontrollis spetsiaalse õlletopsi ning käepaela, millega on kogu mängu jooksul rõdul olevast kohvikust topsi täitmine tasuta. Käepaelaga pääseb mängujärgselt tasuta ööklubisse Maasikas (NB! Ööklubis on vanusepiirang 21a)

* Soodushinnad kehtivad õpilasele, tudengile, pensionärile, fänniklubi liikmele ja puuetega inimestele. Soodustust saab valida ostukorvis olles.
** Soodushinnad kehtivad õpilasele, tudengile, pensionärile ja puuetega inimestele.

Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed.
Jälgi meeskonna tegemisi:
Instagramis – @unitartubasket
Facebookis – fb.com/TYkorvpall
Kodumängu virtuaaltuur ja mängukalender – basket.ut.ee/kalender
Operatiivne info ka meeskonna Whatsapp kanalis – https://bit.ly/tymm_whatsapp
04.10.2024